Приглашаем Всех на премьеру от арт-студии "Лицедеи" - "Все мыши любят сыр"!

Премьера от студии Лицедеи - "Все мыши любят сыр"!

Стоимость билета: 10грн.

Турнир юнных журналистов
07.04.2015 На базі Центру позашкільної роботи
пройшов І міжшкільний етап
ХІ Всеукраїнського турніру юних журналістів

27 березня 2015 року на базі ЦКД ім. Горького

відбувся дитячий огляд-конкурс

"Усі ми діти твої, Україно!".

05.03.2015 року в ЗОШ №4 пройшов відбірковий конкурс патріотичних віршів.Участь прийняли 1-4 класи.
27 лютого в ЗОШ №4 пройшов огляд-конкурс шкільної дитячої творчості «Усі ми діти твої Україно». Участь прийняли 5-8 класи.

24 февраля состоялся конкурс для 3-4 классов «Длинная коса - девичья краса». В конкурсе приняли участие 11 длинно косых красавиц.
З метою здійснення широкої профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, поширення кращих форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх учасників дорожнього руху учні та педколектив школи взяли участь у Всеукраїнському конкурсі-рейді «Увага! Діти на дорозі!».
Список учнів Краснолиманської ЗОШ № 4, внесених до шкільного банку обдарованих дітей за напрямком «Інтелектуальна обдарованість»

С 24 по 31 нваря в школе проходил конкурс детского творчества «Цветы для Снежной Королевы».

На выставке были представлены работы учащихся 2-8 классов. Наиболее активными были ребята 2-В, 2-Г, 3-Б, 3-В классов. По собственной инициативе приняли участие учащиеся 1-В класса : Реброва София, Жульев Денис, Лебедева Юлия.