eTwinning - це шлях в майбутнє!

Протягом 5 років Ігнатенко Ольга Миколаївна є керівником міської творчої групи з питань Європейської інтеграції. В 2015 р. наша школа познайомилися з програмою Євросоюзу Еразмус + розрахованою на період з 2014 р до 2020року, яка підтримує проекти партнерів у сфері освіти, молоді та спорту. eTwinning- це частина цього проекту. Twin-в перекладі з англійської мови означає "близнюк”, тобто в проекті беруть участь 2 або більше країн-партнерів.

Ми зареєструвалися і стали учасниками eTwinning плюс в листопаді 2016р.Це програма створена з ініціативи Європейської комісії, яка дозволяє учням підвищити мотивацію вивчення іноземних мов та поліпшити навички використання інформаційних технологій.

Чим займається цей проект? Тим, що вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning отримують можливість реалізації спільних проектів з Європейськими школами. Вчителі мають можливість встановлювати прямі контакти з учителями з інших Європейських  країн, обмінюватися досвідом і освоювати закордонні методики викладання.

Прийнято вважати, що це програма тільки для вчителів англійської мови. Але в цьому проекті беруть участь вчителі різних предметів. . Проекти бувають різного напрямку: екологічний, від малюнків до програмування, веселі математичні ігри, фотогалерея, вулицями міста, проекти -близнюки. Це спонукало нас організувати команду eTwinning в нашій школі, де 8 вчителів і близько 50 дітей. Активну участь беруть учні 2-б, 4-в, 4-б, 7-в, 9-б класів та інші. Особливо хочеться подякувати таким учням як Кумовій Єлизаветі, Бєліковій Катерині, Гришак Катерині, Боєвій Єлизаветі, Довгополій Марії, Довгополій Вірі, Єршовій Марії, Подольському Артуру, Грипась Софії, Останіній Анні, Гончаровій Катерині, Чайкіну Георгію, Ємець Аделіні та ін.

За час роботи в e -Twinning учні та вчителі взяли участь в більш ніж 765 подіях та 25 проектах.

Робота в проекті дає можливість професійного росту вчителів, дозволяє продовжувати навчання і розвиватися. Ми відвідуємо он-лайн семінари, є активними слухачами Кембриджських вебінарів, працюємо в соціальній мережі "Edmodocпеціально створеною для вчителів. Отримуємо сертифікати, значки підвищення професійного рівня. Для створення проектів ми користуємося різними інструментами  та сервісами. Донецький обл ІППО пропонує взяти участь в обласній творчій лабораторії " Сучасні тренди в освіті”одним із кластерів якого є " Електронні інструменти сучасного уроку” такі як "Mentimetr”,”Kahoot”,”Tricider”,”Padlet” тощо з якими ми вже працюємо . Учні також мають можливість познайомитися з новими ІКТ, з якими давно працюють наші Європейські партнери.

Ми завжди відриті до співпраці!  Запрошуємо всіх бажаючих! Ласкаво просимо!!! You are welcome!!!

Комментарии к eTwinning - це шлях в майбутнє!