Нету школы лучше в мире, чем ОШ №4!

Віртуальна виставка-презентація
Краснолиманської ЗОШ №4


» ТЕМА ЕКСПОЗИЦІЇ

 

 Педагогічна майстерність – домінанта професійної дії вчителя.

 

» Краснолиманська загальноосвітня школа Ⅰ - Ⅲ ступенів №4

 

Іловайська Наталія ЛеонідівнаДиректор: Іловайська Наталія Леонідівна

Адреса: 84404, Красний Лиман, пер. Кірова, 7а
Телефон: +38 (06261) 6-37-92
E-mail: scl4@mail.ru
Сайт: school4.dn.ua

Історія школи
Екскурсія по школі
Фото випусків
Педагогічний склад
• Банк обдарованих дітей
Система виховної роботи школи

 

» Методична проблема школи

 

«Створення освітнього середовища для гармонійного розвитку життєздатної особистості учня через використання сучасних технологій навчання та виховання»

 

» Віртуальний гід

 

Педагогічна майстерність полягає у тому, щоб відкрити перед кожною дитиною перспективи її розвитку, показати їй ті сфери, де вона може виявити себе, досягти найвагомішого успіху, черпати сили з цього джерела, щоб в цілому гармонія особистості ставала повноцінною, багатою, неповторною. При цьому педагог не забуває про активну позицію самих дітей. 

Виховання і навчання невід’ємно пов’язані з умінням учителя впливати на учнів у процесі спілкування, стимулювати їхню позитивну активність і стримувати активність негативну. Всі ці вміння виходять за межі будь-якої прикладної предметної методики і, за своєю суттю, становлять педагогічну техніку, що спирається на культуру дії та взаємодії. 

Провідними у роботі Краснолиманської ЗОШ № 4 стали слова А. Макаренка, що  наголошував: "Педагогічна майстерність полягає у постановці голосу вихователя, і в управлінні своїм обличчям… Педагог не може не грати. Не може бути педагога, який не вмів би грати… Та не можна просто грати сценічно, зовнішньо. Є якийсь пас, який має поєднувати з цією грою вашу прекрасну особистість…” .  

Ознайомившись з матеріалами даної сторінки, ви зможете дізнатися, яким чином колектив Краснолиманської ЗОШ № 4 створює освітнє середовище для гармонійного розвитку життєздатної особистості учня через використання сучасних технологій навчання та виховання.

 

» Відеопрезентація
» Бестселер сучастної педагогіки


Батьківські збори Конфліктні ситуації у родині, шляхи їх подолання.ppt [12,12 Mb]

Краса і добро врятують світ (до річниці В.О. Сухомлинського).zip [5,92 Mb]

Опис досвіду "Використання інтерактивних технологій навчання як засобу вивищення логічного мислення молодших школярів”.doc [1,86 Mb]

Праздник семьи в школе.docx [35,1 Kb]

Презентация мастер-класса Бистрицкой К.О."Використання інтерактивних технологій навчання як засобу вивищення логічного мислення молодших школярів”.ppt [3,53 Mb]

Презентація до уроку Лірика Франка. Збірка зівяле листя.ppt [9,77 Mb]

Презентація до уроку Не з дієприкметниками.ppt [6,26 Mb]

Яка то святість - мамина любов. За творчістю В.О. Сухомлинського.pptx [10,3 Mb]

Без регистрации Скачать игры 2013 бесплатные dle шаблоны и hd фильмы скачать