0

З початком навчального року організоване щоденне чергування біля школи вчителів, членів Дружин юних інспекторів руху, патрулів ДАЇ з метою посилення нагляду за дітьми.

Учні 1-6 класів на класних годинах склали маршрутні листи «Безпечна дорога від школи до дому».

Класні керівники 1-11 класів на класних годинах провели бесіди «Безпечна поведінка на транспорті. Як стати грамотним пасажиром», «Поведінка дітей під перебування на вулиці.»

15 вересня проведений Єдиний урок з правил дорожнього руху для учнів 5-11 класів.

Для учнів 5-х класів з 10 до 18 вересня проходив конкурс малюнків «Безпека дорожнього руху». Найбільш активними стали учні 5-Б класу, найкращими визнані малюнки Останіної А. (5-Б), Зеленського М. (5-Б),Чумаченко Ю. (5-В), Шрамченко А. (5-В).

17 вересня 6-ті класи виявили свою творчість, повторили правила  у конкурсі малюнків на асфальті «Хай сонце завжди сяє і біди ніколи не буває».

Учні 7-х класів випустили тематичні буклети  з правил дорожнього руху з метою їх розповсюдження серед учнів початкової школи.

8-А клас підготував плакат «Увага! Діти на дорозі!»; учні 8-Б класу виступили перед дітьми 3-4 класів з лекціями «Правила безпечної поведінки на дорозі», провели вікторину «Чи знаємо дорожні знаки?»; представники 8–В класу продемонстрували електронну презентацію учням 2-3 класів «Твій кращий друг – безпечний рух».

У класних кімнатах, кабінетах були поновлені куточки з безпеки дорожнього руху.

На загальношкільних лінійках були підведені підсумки місячника «Увага! Діти на дорозі!». Усі заплановані заходи охопили учнів 1-11 класів, мали позитивний вплив на дітей. Найбільшу активність у підготовці і проведені конкурсу-рейду виявили учні 5-Б, 5-В,7-А, 7-Б, 7-В, 8-А, 8-Б класів.

Чергування патруля ДАЇ

Конкурс малюнків на асфальті серед 6-х класів

Виступ лекторської групи перед учнями 4-Б класу

Класні куточки З ПДР

«Увага! Діти на дорозі!»

Маршрутні листи «Безпечна дорога від школи до дому»

«Увага! Діти на дорозі!»

Конкурс- виставка малюнків і плакатів з ПДР

«Увага! Діти на дорозі!»

Комментарии к «Увага! Діти на дорозі!»