0

З метою вшанування пам′яті героїв Крут, виховання патріотизму, любові до своєї Батьківщини у ЗОШ №4 було проведено ряд заходів серед учнів 4-11 класів.

Однією зі сторінок в історії нашої держави є бій під Крутами. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами 16 (29) січня 1918 року стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Крути

Ще юнаки, ще майже діти,

А навкруги і смерть, і кров.

«На порох стерти, перебити!» -

Іде на Київ Муравйов.

Полків його не зупинити,

Та рано тішаться кати:

Коли стають до зброї діти,

Народ цей – не перемогти.

Микола Луків

На цьому уроці учні висловили впевненість, що українці спроможні зберегти мир і цілісність держави, що під Крутами народжувалось нове покоління українців, які не лише мріяли про свободу, а й показали готовність боротися, йти на смерть за ради держави і народу.

Вшановуючи цю пам′ятну дату учні 4-х класів провели тематичну лінійку «День пам′яті героїв Крут»

Під час проведення лінійки діти заспівали Гімн України.

Усний журнал у 9-А класі «Юнацтво сповнене надії»

Тематичні виставки у бібліотеці «Герої Крут живуть у пам′яті народній».

Комментарии к Інформація Краснолиманської ЗОШ І-ІІІ ст. щодо проведення заходів до Дня вшанування пам′яті героїв Крут.