Єдиний інформаційний день

З метою ознайомлення учнів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України; формування ціннісного ставлення до держави, суспільства, мови, сім’ї, самого себе; виховання патріотичних почуттів  у школі були проведені заходи до Дня Соборності та Свободи України.

22 січня 2014 року для учнів 1 – 11 класів був проведений Єдиний інформаційний день:

1 – 4 класи – бесіда «Навіки єдина наша Україна»;

5 – бесіда – «Славетна мить, що поєднала Україну».

Учні 8-Б, 9-Б, 9-В, 11-Б класів переглянули документальні фільми «Сторінки історії», «Державотворення в Україні».

Прес – центр 5 - А та 6 – А класів випустили тематичні стіннівки.

Учитель історії Перевишко В.В. разом з учнями 10 -11 класів взяли участь у практично спрямованому вебінарі «Соборність України у часі та просторі».

У бібліотеці школи організована виставка літератури до Дня Соборності та Свободи України.

Комментарии к Єдиний інформаційний день