З метою ознайомлення учнів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України; формування ціннісного ставлення до держави, суспільства, мови, сім’ї, самого себе; виховання патріотичних почуттів у школі були проведені заходи до Дня Соборності та Свободи України.

22 січня 2018 року для учнів 1 – 11 класів був проведений Єдиний інформаційний день «Від давнини до сьогодення» :

бесіда «Навіки єдина наша Україна»;

бесіда «Славетна мить, що поєднала Україну».

Учні 10-А, 8-А, 7-А класів провели відкритий виховний захід «Славетна мить, що поєднала Україну», на якій були запрошені учасники бойових дій Дібров Дмитро., Волков Антон., Волков Артем, волонтери: Чиріна І.Ю., Сироватська І.Л.

Учні 5-11 класів провели флешмоб у коридорах школи, вистроїли ланцюг з 3-го до 1-го поверху, у якому взяли участь 342 учні.

Учні 5-6 класів провели поетичний флешмоб, читали вірші, прислів’я про Україну.

Учні 11 класів переглянули відеофільм «Акт злуки: відтворення історичної правди», автори: Тарас Каляндрук, Богдан Коник.

Цікавий захід було підготовлено класними керівниками 1-А, 1-Б класів (Гришиною О.В., Бакаєвою І.С.), вони провели флешмоб серед учнів - першокласників, під час якого скандували прислів’я про Україну, танцювали українські танці.

Прес – центр 11 - А випустив тематичну стіннівку.

У бібліотеці школи організована виставка літератури до Дня Соборності та Свободи України.

У Лиманській ЗОШ І-ІІІ ступенів номер 4 пройшов єдиний інформаційний день, присвячений Дню Соборності України.У Лиманській ЗОШ І-ІІІ ступенів номер 4 пройшов єдиний інформаційний день, присвячений Дню Соборності України.

Комментарии к У Лиманській ЗОШ І-ІІІ ступенів номер 4 пройшов єдиний інформаційний день, присвячений Дню Соборності України.